قیمت عمده تمشک منجمد در مازندارن

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت میان تمشک و شاتوتخواص ضد سرطانی تمشکقیمت عمده تمشک منجمد
تمشک منجمد

یکی از میوه هایی که امروز قصد معرفی آن را داریم تمشک می باشد که با وجود اندازه ریز و کوچکی که دارد دارای خواصی بی نظیر می باشد. تمشک یک نوع میوه وحشی است که امروزه توسط باغ داران کشت نیز می شود. تمشک از میوه های ترش مزه فصل تابستان است که از خانواده توت ها می باشد. گیاه تمشک بوته ای از تیره گل سرخیان است که در مناطق گرم و مرطوب و جنگل ها می روید. ساقه های بوته تمشک خردار هستند و دارای برگ های متناوب و بیضی شکل می باشد. از جمله نام های دیگر تمشک می توان به توت وحشی و سه گلی اشاره کرد و در مناطق گیلان به آن تمشک شمالی، بولوش و ولش گفته می شود.

تفاوت میان تمشک و شاتوت

خیلی از افراد تمشک و شاتوت را با هم اشتباه می گیرند و یا حتی یک نوع میوه می دانند. با وجود این که این دو نوع میوه از خانواده توت ها می باشند اما دارای تفاوت هایی می باشند که سبب تمایز آن ها از هم شده است. تمشک میوه ای که بوته های آن دارای ساقه های تیغ دار می باشد در حالی که شاتوت میوه درخت می باشد. مزه این دو نوع میوه کاملا با هم متفاوت می باشد و تمشک معمولا ترش مزه و یا ملس است. شاتوت دارای اندازه ای بزرگ تر و کشیده تر از تمشک بوده و پرتر و آبدار تر می باشد. تمشک بر خلاف شاتوت دارای دانه های درشت تری می باشد. هر دوی این میوه ها دارای خواص بسیاری هستند که به صورت شربت و مربا نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

تفاوت میان تمشک و شاتوت

خواص ضد سرطانی تمشک

تمشک سرشار از ماده ای به نام الاگیک اسید می باشد که این ماده می تواند از سرطان هایی مانند ریه، سینه، مثانه و مری پیشگیری کرده و حتی آن ها را کنترل نماید. الاگیک اسید از جمله انتی اکسیدان های بسیار قوی می باشد که مانع از تولد و رشد سلول های سرطانی می شود. تمشک برای سرکوبی فعالیت های سلول های تومور بسیار موثر می باشد. اصلی ترین خاصیت تمشک ضد سرطان بودن آن است. تمشک با وجود سرشار بودن از انواع انتی اکسیدان ها و پلی فنول ها و ویتامین K در برابر انواع سرطان ها مقاومت می کند.

خواص ضد سرطانی تمشک

قیمت عمده تمشک منجمد

تمشک به دلیل اینکه در اواخر فصل تابستان می رسد و فقط یک یا دو ماه وجود دارد و بعد تمام می شود آن را به صورت های مختلفی نکه می دارند. یکی از این روش ها تمشک منجمد است که در فریزر نکهداری می کنند و در طول سال می توان آن را مورد استفاده قرار داد. تمشک منجمد را می توان همراه انواع بستنی ها و آبمیوهها مورد استفاده قرار داد. متقاضیان گرامی می توانند جهت اطلاع از قیمت خرید و فروش تمشک منجمد به صورت عمد به بازار عمده تمشک منجمد در تهران و مازندران در این سایت مراجعه نمایید. تمشک منجمد با کیفیت عالی و قیمت مناسب را از طریق فروشگاه اینترنتی ما در این سایت خریداری نمایید.

قیمت عمده تمشک منجمد

سیده محبوبه حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما