نرخ رب انار محلی درجه یک در تهران

رب انار محلی چیست و چه ویژگی های دارد؟ تولید آن در کدام منطقه ایران است؟ و آیا نرخ درجه یک آن در تهران با سایر شهرستان ها تفاوت می کند؟
معمولا میوه های که به صورت وحشی و خودرو ثمر می آیند را به میوه های جنگلی شهرت می دهند. انار یکی از این میوه ها است که در منطقه شرق مازندران به شکل انبوهی وجود دارد.
انار این منطقه از ایران پوستی سبز و زرد دارد و دانه های آن نیز کوچکتر از رقم های دیگر انار است. رنگ دانه ها نیز اغلب قرمز تا صورتی می باشد و در برخی از ارقام نیز سفید هم می تواند باشد. این میوه به سبب طعم ترش خود بسیار برای تهیه رب مناسب است. کاری که هر ساله تعداد زیادی از افراد اقدام به آن می کنند. این محصول به نام رب محلی در کشور مطرح است و در تهران این اسم آشنا تر می باشد.
طعم رب محلی قابل مقایسه با سایر رب ها نیست و در غلظت نیز بسیار باکیفیت می باشد. با توجه به ویژگی های منحصر به فرد رب انار محلی شمال نرخ این محصول نیز قیمت ارزانی نیست. اما مصرف کنندگان آن با توجه به تجربه خوب و طعم بی نظیر این رب هر ساله بی توجه به قیمتش اقدام به خرید آن می کنند. فرآورده های طبیعی نارگل نیز دارای بهترین کیفیت از این نوع رب انار می باشد.

سیده محبوبه حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما