قیمت رب انار غلیظ خانگی

آنچه در این مقاله می خوانید...

طرز تهیه رب انار خانگیقیمت رب انار طبیعی

رب انار غلیظ و با کیفیت را می توان به روش خانگی تهیه کرد. رب انار خانگی بهترین و طبیعی ترین نوع رب انار است. برای اطلاع از قیمت انواع رب انار غلیظ خانگی با ما در ارتباط باشید.
رب انار مانند رب گوجه فرنگی، رب آلوچه و رب میوه های دیگر از پخته شدن آب میوه ی انار به دست می آید.
بهترین رب انار، ربی است؛ که به روش خانگی، طبیعی و بدونه هیچ گونه افزودنی تهیه شود.

طرز تهیه رب انار خانگی

برای تهیه ی رب انار در منزل، ابتدا باید آب انار تهیه کرد. مراحل تهیه ی آب انار نیز شامل دانه گیری و آبگیری انار می باشند. می توان از دستگاه آب انار گیر خانگی، مخلوط کن یا هر وسیله ی دیگر مشابه آن استفاده کرد.
اما روش دیگری نیز وجود دارد. پس از دانه گیری انار می توان آنها را با مقداری آب روی اجاق قرار داده و با وسیله ای سعی کنیم دانه های انار را در حین حرارت دیدن، له کرده و آب آنها را بگیریم.
وقتی آب انار به غلظت دلخواه رسید؛ باید تفاله ها را از آن جدا کرد. پس از صاف کردن این مایع، می توان مجدداً تفاله ها را با مقداری آب روی گاز قرار داد و رب اناری با کیفیت پایین تر (درجه دو) به دست آورد.
در انتها و پیش از برداشتن رب انار از روی گاز، در صورت تمایل برای خوش طعم شدن رب می توان اندکی نمک به آن اضافه کرد.

قیمت رب انار طبیعی

مراحل درست کردن رب انار، در گفتار ساده، اما در عمل وقت گیر و دشوار است. مراکزی وجود دارند (سایت های اینترنتی)؛ که رب انار طبیعی را با قیمتی مناسب ارائه می دهند. بسته به نوع انار، رنگ و غلظت رب انار قیمت آنها متفاوت است. رب انار غلیظ خانگی را می توانید به طور مستقیم از طریق این سایت تهیه کنید.

سیده محبوبه حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما