قیمت رب انار خانگی ۱۴۰۱

رب انار درجه یک

قیمت رب انار درجه یک صادراتی


قیمت رب انار خانگی در سال ۱۴۰۰ نسبت به سال قبل مقداری افزایش داشته است با توجه به بالا رفتن قیمت انار نسبت به پارسال، طبیعتاً قیمت رب انار امسال اندکی افزایش می یابد.

در شرکت نارون هیرکان، رب انار خانگی را با طعم های شیرین ترش و ملس ارائه می دهیم.

رب انار خانگی
رب انار خانگی شمال

رب انار خانگی کیلویی

رب انار خانگی به دو صورت کیلویی و فله ارائه می شود. رب انار خانگی به صورت سنتی و با دست در زمان زیادی پخت می شود همانطوریکه شاید بدانید رب انار خانگی به دو صورت تهیه میشود در روش اول آب انار را با دستگاه آبمیوه گیری می گیرند و در ظرفی بزرگی در زمان زیادی که حدود ۴ تا ۵ ساعت می باشد حرارت می دهند تا رب انار نسبتاً غلیظی آماده شود در روش دیگر انار را با مقدار خیلی کم آب روی حرارت قرار می‌دهند تا دانه انار نرم شود و به راحتی گوش و آب انار از هسته انار جدا شود بعد از اینکه آب انار از هسته انار جدا شد حالا آب انار و گوشت انار را روی حرارت قرار می دهند و رب بسیار غلیظ ای تهیه می شود


 رب انار ترش سفت

رب انار خانگی ترش

برای آنکه رب انار خانگی ترش داشته باشیم برای این کار باید از از انار جنگلی ترش که در بازار موجود است استفاده نمایید طرز تهیه رب انار ترش، رب انار ملس و شیرین تفاوتی با هم ندارند مزه ب رب انار انار بستگی انار بدارد که از آن استفاده میشود.

رب انار خانگی شمال

رب انار خانگی در بسیاری از شهرهای کشورمان در فصل پاییز پخت میشود رب انار خانگی شمال یکی از خوشمزه‌ترین رب انار های موجود در بازار می باشد.

رب انار خانگی شمال از انار ترش می باشد که از انار های جنگلی یا مزرعه ترش استفاده می کنند در شمال از رب انار خانگی ترش بسیار استفاده می کنند در غذاهایی مانند خوراک مرغ، اردک، فسنجان، مرغ ترش و قرمه سبزی از رب انار ترش استفاده می کنند هرچند که از رب انار ملس و شیرین نیز در در این منطقه از کشورمان تهیه و تولید می شود.

خرید رب انار طبیعی

خرید رب انار خانگی

برای خرید رب انار خانگی باید به مراکز معتبری مراجعه نمایید. در شرکت نارون هیرکان رب انار خانگی در فصل پاییز تولید می شود و در اختیار خریداران قرار داده می‌شود.

رب انار خانگی با طعم های شیرین ملس و ترش موجود است بسیاری از مردم فقط از رب انار خانگی استفاده می‌کنند و طعم رب انار خانگی را بیشتر می پسندند و هر ساله در فصل های مهر و آبان خرید رب انار خانگی یک ساله را انجام میدهند ما انواع رب انار صنعتی و خانگی را با قیمتی مناسب در اختیار خریداران قرار می دهیم.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *