قیمت خرید و فروش رب انار خانگی در سال ۱۴۰۱

رب انار خانگی

هر ساله در فصل پاییز و در ماه مهر خانم های کد بانو و خانه دار در شهرهای مختلف کشور شروع به پختن رب انار خانگی می کنند.
در شهرهای مختلف ایران از دو روش برای پخت رب انار خانگی استفاده می‌کنند در روش اول ابتدا با دستگاه آب انار را می گیرند و با استفاده از حرارت ملایم آب انار را می جوشانند و بعد از اینکه به غلظت مناسب رسید رب انار آماده می باشد.
ولی در شهرهایی مثل شهرهای شمالی کشورمان انار را دان می کنند و دانه انار را با مقداری آب می جوشانند و پس از این کار آب انار را می گیرند و درون دیگ های بزرگی میریزن و با استفاده از حرارت متوسط آب انار را می جوشانند و وقتی به غلظت مناسب مانند غلظت رب گوجه رسید رب انار آنها آماده میشود.


برای سفارش رب انار جامد طبیعی با ما تماس بگیرید
رب انار جامد طبیعی

قیمت رب انار خانگی
در شهرهای مختلف کشور با توجه به نوحه انار و زحمتی که در تهیه رب انار کشیده می شود قیمت ها مقداری متفاوت میباشد.
رب انار در بیشتر شهرهای کشورمان توسط زنان خانه دار تولید میشود و به روش قدیمی و سنتی و با رعایت بهداشت کامل پخت می شود.
همانطور که می دانید قیمت رب انار خانگی نسبت به قیمت کارخانه ای دارای قیمتی بالاتر می باشد یکی از دلایل آن این است که رب انار خانگی با دست تهیه می شود و از ماشین آلات صنعتی پیشرفته استفاده نمی شود و به همین دلیل زحمت رب انار خانگی چندین برابر رب انار کارخانه ای میباشد.


فروش رب انار خانگی
بیشتر تولیدکنندگان رب انار خانگی مقداری رب انار تولید میکنند که جوابگوی نیاز سالانه آنها باشند ولی در این میان بانوانی نیز هستند که بیشتر از مصرف سالانه شان تولید می کنند که بتواند کمک خرج منزل باشد.
فروش رب انار خانگی در سال ۱۴۰۱ نیز مانند سال های قبل از بازار خوبی برخوردار می باشد و قیمت رب  انار خانگی نسبت به سال ۱۴۰۰ اندکی افزایش یافته آن هم به دلیل تورم به وجود آمده در کشور می باشد.
رب انار خانگی شیرین شمال
رب انار خانگی شیرین شمالی که از رب انار های پرطرفدار می باشد که توسط بانوان خانه دار شمالی تهیه می شود برای تهیه رب انار شیرین خانگی شمال از انار شیرین شمال که دارای مزه مطبوع می باشد استفاده می شود بانوان خانه دار و کد بانوی شمالی هر ساله برای مصرف خود رب انار شیرین تولید می کنند و مازاد مصرف خود را به بازار روز شهرهای شمالی عرضه می کنند.
ما در بازار نارملا انواع رب انار خانگی شیرین و ملس و ترش را با بهترین کیفیت موجود عرضه می نماییم

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *