قیمت خرید خرده شیره خرما در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید خرده شیره خرماطرز تهیه شیره خرما به روش صنعتی
خرید شیره خرما

شیره خرما به دو روش سنتی و صنعتی تهیه می شود که در روش سنتی در خانه و با دست تهیه می شود اما در روش صنعتی در کارخانه های بزرگ و با دستگاه های پیشرفته و بدون دخالت دست تهیه می شود. قیمت خرید خرده شیره خرما در تهران به راحتی از طریق شماره های درج شده در سایت ما قابل دسترسی می باشد. به دلیل اینکه طبع خرما گرم می باشد بهترین روش استفاده از آن برای انواع طبع ها جوشاندن شیره خرما با سرکه می باشد که آن را سرکه شیره می گویند.

خرید خرده شیره خرما

شیره خرما اصل و بدون هیچ گونه مواد اضافی دیگر را با پاین ترین قیمت نسبت به بازار از فروشگاه اینترنتی ما خریداری کنید. در هنگام خرید شیره خرما به اصل و تقلبی بودن آن توجه کنید زیرا بعضی از مراکز فروش اقدام به فروش شیره خرما با قیمتی بسیار بالا می کنند در حالی شیره خرمای عرضه شده توسط آن ها دارای کیفیت بسیار پایینی است. برای خرید انواع شیره خرما اصل و با کیفیت به صورت خرده و عمده از طریق راه های ارتباطی درج شده در این سایت اقدام به ثبت سفارش و خرید نمایید. افتخار ما همراهی و دلگرمی و راضی نکهداشتن شما عزیزان می باشد.

خرید خرده شیره خرما

طرز تهیه شیره خرما به روش صنعتی

شیره خرما را نمی توان مانند میوه های دیگر آبگیری کرد و سپس از آن شیره تهیه نمود زیرا مواد جامد زیادی دارد. در ابتدا در کارخانه خرما را شستشو می دهند و خاگ و برگ و مواد دیگر را از آن جدا می کنند. سپس با استفاده موادی مانند سولفیت آن را ضدعفونی کرده و از قهوه ای شدن آنزیمی و غیر آنزیمی جلوگیری کرده و از تخمیر جلوگیری می کند. در مرحله بعد هسته گیری و خلال شدن خرما صورت می گیرد و در پایان شیره گیری صورت گرفته و آن را تحت حرارت قرار می دهند.

طرز تهیه شیره خرما به روش صنعتی

سیده محبوبه حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما