خرید و فروش جدیدترین سه شیره در بابل

چهارشیره

سه شیره ترکیبی شگفت انگیز از سه نوع شیره توت و شیره خرما و شیره انگور می باشد. روش تهیه سه شیره به این صورت است که آب این سه نوع میوه گرفته و تا مرحله غلیظ شدن مناسب و کافی حرارت می دهند. هر کدام از آب این سه نوع میوه را به صورت جداگانه حرارت می دهند تا غلیظ شوند و سپس هر سه نوع شیره را با هم ترکیب می کنند بدون آنکه به آن ماده ای افزودنی و یا نگهدارنده اضافه شود. سه شیره به روش های مختلفی تولید می شود و در گذشته نیز به این صورت بود که فقط به صورت سنتی و خانگی تولید می شود اما امروزه در کارخانه های متعددی با استفاده از دستگاه ها و روش های پیشرفته ای تولید می شود. در ادامه با ما همراه باشید تا از خواص و نحوه مصرف آن آگاه شوید.

نحوه مصرف سه شیره

این نوع شیره را می توان به روش های مختلفی مورد مصرف قرار داد. یکی از بهترین زمان هایی که می توان از این نوع شیره استفاده کرد در زمان صبحانه می باشد. مصرف سه شیره در وعده صبحانه همراه با پنیر و یا مربا می تواند صبحانه کامل و مغذی باشد. هم چنین می توان در میان وعده ها نیز از این شیره برای کودکان استفاده کرد. زیرا کودکان انرژی زیادی مصرف می کنند که این نوع شیره تامین کننده انرژی از دست رفته آن ها می باشد. در بعضی از مناطق کشور در هنگام درست کردن حلوا به جای شکر از این نوع شیره ها برای شیرین کردن آن استفاده می کنند که علاوه بر خواصی که دارد دیگر ضرر شکر را نیز ندارد. شربت سه شیره نیز می تواند یک نوع نوشیدنی مقوی و خوشمزه برای عصرانه همراه با یک کیک خانگی باشد.

نحوه مصرف سه شیره

خواص شگفت انگیز سه شیره

همان طور که در بالا اشاره کردیم این نوع شیره حاصل ترکیب شیره سه نوع میوه می باشد که هر کدام دارای خواص زیادی هستند و بنابراین شیره آن ها نیز خواص زیادی دارد. یکی از مهم ترین مواد معدنی که این نوع شیره ها دارند آهن می باشد. آهن تامین کننده آهن بدن است و نیز از ابتلا به کم خونی پیشگیری می کند و درمان کننده آن نیز می باشد. مصرف این نوع شیره در دوران بارداری سبب خونسازی در مادر و جنین می باشد. مصرف شیره برای کودکان سبب رشد مناسب استخوان ها و استحکام آن ها می شود و نیز در بزرگسالان نیز استحکام استخوان ها را بر عهده دارد.

خواص شگفت انگیز سه شیره

قیمت سه شیره

قیمت مواد خوراکی و یا هر نوع محصول دیگری برای خریداران بسیار مهم است و یکی از مهم ترین عوامل موثر در خرید می باشد. کیفیت محصول و قیمت آن باید با هم تطابق داشته باشند . به عنوان مثال شیره های اصل و مرغوب قیمت بالاتری دارند. نحوه بسته بندی و تولید آن نیز از دیگر عوامل مهم در تاثیر گذار در قیمت می باشد. جهت اطلاع از قیمت خرید و فروش عمده سه شیره در بابل در جدیدترین و بهترین کیفیت ها از طریق مجموعه ما در این سایت اقدام نمایید.

قیمت سه شیره

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *