خرید رب انار فله ترش

خرید رب انار ترش و فله برای بسیاری از افراد مهم می باشد رب انار ترش در بسیاری از رستوران ها و کباب سرا ها مصرف فراوانی دارد رب انار ترش و غلیظ به صورت فله در بازار نارملا عرضه می گردد رب انار ترش در رستوران‌ها به صورت‌های مختلفی کاربرد دارد یکی از مصارف رب انار ترش در رستورانها میتوان به مزه دار کردن جوجه یا گوشت قرمز اشاره نمود از دیگر کاربرد رب انار ترش مزه در رستوران ها می توان به غذای اکبر جوجه اشاره کرد که یکی از چاشنی های اصلی این غذای خوشمزه و معروف می باشد.
رب انار ترش در رستوران ها مصارف فراوانی دارد در غذاهایی مثل فسنجان قورمه سبزی و چندین خورشت شمالی از رب انار ترش استفاده خوبی می شود.
از کاربرد رب انار ترش که بگذریم باید به فواید و خواص این ماده غذایی مهم نگذریم.


فواید و خواص رب انار ترش
باید بگوییم که از نظر طب سنتی رب انار ترش دارای طبعی سرد می باشد و بنابراین برای افرادی که دارای طبعی سرد هستند مناسب نیست و اگر این افراد نیاز به استفاده از رب انار ترش کردن باید از ماده ی گرم مثل گردو و سبزیجات استفاده کنند. خاصیت آنتی اکسیدانی رب انار نیز بر کسی پوشیده نیست از مواد غذایی است که در اثر پختن خاصیت اش را از دست نمی دهد و فقط مقداری کمی ویتامین ث در این حالت از بین می رود.
رب انار در از بین بردن عارضه دردناکی مثل آفت نیز اثر تاثیرگذاری دارد البته این را هم بدانید که برای درمان آفت باید فقط از رب انار ترش استفاده نمود.
حال با دانستن خواص و فواید این چاشنی پرفایده میتوانید استفاده بیشتری در غذاهای مختلف از این ماده پرخاصیت بکنید.

سیده محبوبه حسینی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با ما